2018 de 7 seo stratejisiyontemitaharri motoru optimizasyonu, zaman işaret politik sayısal pazarlama stratejilerinden biridir. insicamlı bir kez icraat olmadan, işletmeler rakipleri karşısında gerilemeye başlarlar.

Dijital pazarlama dünyasına uzaktan aşina iseniz, taharri motoru optimizasyonunu yahut SEO’yu duymuşsunuzdur. SEO, günümüzün işaret ekonomik sayısal pazarlama stratejilerinden biridir okunuşu bu çalışmayı iyi tek şekilde yürütmeden, şirketler rakipleri ile yarış edemezler.

SEO kararlı olarak geliştirilen tanınmayan stratejiler ve teknikler ile daimî gelişen aynı alandır. Bununla birlikte, bu pazarlama tekniği, taharri motoru algoritmalarında muntazam değişikliklere bacak becermek zorundadır. Bu nedenle 2018’deki pazarlamacıların trendlere özen etmeleri okunuşu oyunda kalmaları gerekiyor.

Bu makalede, küçük işletme sahiplerinin ilerlemesine yaver vuku bulmak ve arama motoru oyununu rakiplerine ön çıkmak amacıyla yedi SEO ipucu ve püf noktası ele alacağız. Bu stratejiler yakınlarında ancak şekilde uygulandığında, marka görünürlüğünü, taharri motoru sıralamasını okunuşu nesne) web sitesi performansını iyileştirmeye asistan olabilirler.

1-Sesli aramayı kaynak ardı etmeyin.
Google 2016’da, taşınabilir taharri platformundaki tümsek taharri sorgularının yüzde 20’sinin ses temelli olduğunu duyurmuştu . Bu sayı, Google home, Amazon Alexa, Siri, Google Asistanı, Cortana vb. Gibi cihazların lansmanı ile artmıştır. Artan sayıda kişi, arama çubuğunda arama sorgusunu yazmak alegori ünlü sorular sorar. 2018 okunuşu bu oranın %30 lar civarında olacağı akla ediliyor.

Pazarlamacıların stratejilerini bu değişime uyacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor. muhteva daha uzun kuyruklu çevirgeç kelimelere ve ancak müzakere yapısına ehil olmalıdır. Ayrıca, yevmiye dilde kullanılan sözdizimini ilave etmek de yararlı tek fikirdir.

2-Önce taşınabilir düşünün.
Mobil taharri zati masaüstü aramayı aştı. Ses tamamen arama, bunu 2018’de daha da hızlandıracaktır. Çoğu kişi, Alexa cihazlarından ve Google gibi velinimet asistanlardan değil, akil telefonlarından sesli arama kullanır. Google ve öbür arama motorları bu eğilimi ayrım etmiş ve mobil uyumlu web siteleri ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu, Google’ın web sitelerini, son yıllarda yaptığı gibi, masaüstü sürümü alegori taşınabilir sürümün kalitesine ve içeriğine göre sıralayacağı anlamına gelir. Hızlandırılmış mobil sayfalar, web sitelerinin ve şirketlerin oyunda ilerlemesine okunuşu taharri motoru öz sayfalarında SERP daha giyecek sıralarda ülke almasına muavin olacaktır. Google, taşınabilir sürümün nasıl başarım gösterdiğini, nasıl dek şiddetle yüklendiğini okunuşu sayfaları sıralamaya başlamadan önce ne denli basitçe kullanılacağını değerlendirir.

3-Öne çıkan snippet’lerden gelen trafiği nazar ardı etmeyin.
Öne çıkan snippet‘ler, SERP’nin öte kısmında bulunan bilgilerin yoğunlaştırılmış aynı şeklidir. Web sitesi bağlantısının yanı sıra, içeriğin kısa bir kez özeti ile taharri motoru, kullanıcılara vukuf sağlar. Bu snippet’ler, organik trafiğin işaret az yüzdelik 10’unu SERP’ler üstünde tamlanan en güçlü sonuçlardan almaktadır ve bu mevsim içinde artacaktır, bu yüzden pazarlamacıların içeriği buna bakarak şekillendirmesi gerekir.

Bu snippet’ler, kullanıcı deneyimi üzerinde yararlı etkisi olan ayrıntılı kuyruk sorgularına kökeninden kısaltarak cevaplardır. taharri motoru kullanıcılarına, snippet bağlantısını tıklayıp, açıklamayı yapmak, etmek henüz alımlı gelmektedir. Verilerinizi ve içeriğinizi yapılandırarak okunuşu bilgileri kesinlikle ve özlü eş şekilde saklayarak bundan faydalanabilirsiniz.

4-Anahtar kelimelerinizin ardındaki gaye önemlidir.
Arama sorgusunun ardındaki amaç, düşüncesiz asistanların ve yapmacık zekanın AI, otomobil öğreniminin ve daha kişiselleştirilmiş birleşik arama motoru deneyiminin birleşimi dolayısıyla dikkate alınması gereken ekonomik aynı etmen haline gelmiştir. Google, sadece kullanıcının geçmiş aramalarına ve eğilimlerine, bulunan konumuna okunuşu işaret alakalı okunuşu şimdiki bilgileri göndermek ayrılmış sorgunun ardındaki niyetine bakacaktır.

Bu, arama motorlarının kullanıcıların birleşik nesne satın eksiltmek istemesi durumunda, Google’ın e-ticaret web sitelerini diğer sayfalara ve medya satış noktalarına göre önceliklendireceği anlamına gelir. Kullanıcılar ancak konuyu soruşturmak istiyorsa, Google güvenilir medya sayfalarına evleviyet verir. İçeriğiniz bu değişme trendine fut uydurmalıdır.

5-Kullanıcı deneyimine değer verin.
Kullanıcı deneyimi hâlen işaret önemli sıralama faktörüdür okunuşu bütün arama motorları buna odaklanmıştır. Web siteniz web sitesini incele uçarı tek şekilde yüklenmeli, hem mobil hem okunuşu masaüstü platformlarda sorunsuz müşterek şekilde çalışmalı okunuşu bütün bölümlerine erişmesi kolayca olmalıdır. Google çeşidinden yapılan anketler ve araştırmalar , sitenin yüklenmesinin 3 saniyeden henüz derinlemesine sürmesi durumunda, bir web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzdelik 40’ının aptal döneceğini göstermiştir.

Birçok web sitesinin yüklenmesi 15 ila 20 saniye sürmektedir ve bu da kullanıcı deneyimini hatırı sayılır birleşik marjla engeller. Web sitenizi optimize etmek okunuşu kazançlı bir kullanıcı deneyimi sağladığından tehlikesiz yürütmek fazla önemlidir. hafif web siteleri, SERP’lerde arka sıralarda önem almaz ve sakıt web sitesini incele uzvi trafiğe sahiptir.

6-Ufkunuzu Google ve Bing’in ötesine taşıyın.
Google okunuşu Bing, sektöre uzun zamandır egemen olmuştur okunuşu bu yüzden çoğu pazarlamacı çabalarını yıllar boyunca bu platformlara odaklamıştır. Sektör, ün asistanları okunuşu yapay dirayet sayesinde değişmeye başlamış ve değişmeye sürme edecektir. Google henüz bilge güçtür.

Amazon’un Alexa’sı, Apple’ın Siri’si, Cortana vb. Popülerlikle büyüyor ve Google’dan muhteva çekmiyor. Pazarlamacıların erişimlerini genişletmeleri okunuşu Google ve Bing’in ötesinde suları keşfetmeleri gerekiyor. özge platformlarda yüzü sıralarda ülke almaları özgü içeriklerini ve web sitelerini optimize etmeleri gerekiyor.

7-İçeriğinizin kalitesi, diğer her şeyden henüz önemli.
İçeriğinizin kalitesi okunuşu alaka düzeyi, SEO‘daki genişlik müessir faktörlerden bazılarıdır. esen araştırılmamış okunuşu aktüel olmayan az kaliteli içerikleri web sitenizde yayınlamaktan kaçının. zararlı içerik, benzer web sitesinin itibarını ve sıralamasını da olumsuz etkileyecektir.

İçeriği eskiden ortaya dokunmak ve insicamlı kaliteyi denk gelmek önemlidir.

Bu ipuçları okunuşu püf noktaları, 2018’deki SEO kompetitif sularında sizlere yardımcı olabilir. genişlik stratejik kısım, arama motoru algoritmalarındaki değişiklikler kendince trendleri okunuşu duyuruları kovuşturulma etmektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *